Chata Eldorádo

Luxusní chata Eldorádo se nachází na břehu rybníka Komorníka v přírodním parku Česká Kanada.

Rybník Komorník

Rybník Komorník se rozkládá mezi Kunžakem a Strmilovem a je velmi vyhledáván k letní turistice. Je pozoruhodný svým písčitým dnem, dobrou průtočnéčností, absencí sinic a dobrou infrastrukturou od příjezdových cest až po několik restaurací v jeho okolí.

Chata Eldorádo

Spojuje pohodlé komfortní ubytování s krásným přírodním okolím i rekreačním rybníkem. Stojí necelých 30 metrů od rybníka a má k němu přístup kompletně přes vlastní pozemek. Je zděná a vytápěná, s elektřinou a vodou. Doporučená kapacita je 7-11 osob, maximální kapacita 14 osob. Parkování několika aut je možné rovněž na vlastním pozemku přímo u chaty. V přízemí objektu je prostorný obývací pokoj vybavený sedacím nábytkem a krbovými kamny, z kterého se vchází na zastřešený balkón s výhledem na rybník. Dále se v přízemí nachází WC a koupelna se sprchou. Kuchyně je dostatečně vybavená pro samostatné stravování. V patře jsou dvě třílůžkové ložnice s přistýlkou a jedna dvoulůžková ložnice s přistýlkou. V podkroví přístupném po strmém schodišti jsou tři přistýlky. Klientům je k dispozici zahradní nábytek, stolní tenis, ohniště s dřevem z okolního lesa a loď.

Česká Kanada

Přírodní park se rozkládá mezi městy Jindřichův Hradec a Telč na jih až k rakouským hranicím. Je známý především rozsáhlými lesními komplexy, početnými vodními hladinami, pozoruhodnými kamennými a skalními útvary. Je významný také množstvím mimořádně významných historických památek. Jedná se o oblast s absencí těžšího průmyslu, odjakživa se vyznačující nižší hustotou osídlení. To bylo v nedávné historii podtrženo a prohloubeno odsunem původního obyvatelstva a zřízením hraničního pásma. Proto také zdejší příroda zůstala do dnešních dnů zachovalá a neporušená.