Chata Eldorádo

Luxusní chata Eldorádo se nachází na břehu rybníka Komorníka v přírodním parku Česká Kanada.

Rybník Komorník

Rybník Komorník je mezi ostatními stojatými vodami v České Kanadě pozoruhodným svým písčitým dnem a dobrou infrastrukturou od příjezdových cest až po několik restaurací v jeho okolí. Rozkládá se mezi Kunžakem a Městem Strmilov a pro svou čistou vodu je velmi vyhledáván k letní turistice.

Česká Kanada

Přírodní park se rozkládá mezi městy Jindřichův Hradec a Telč na jih až k rakouským hranicím a je tvořen především rozsáhlými lesními komplexy, početnými vodními hladinami, pozoruhodnými kamennými a skalními útvary, nedotčenými ekosystémy a v neposlední řadě také množstvím mimořádně významných historických památek. Jedná se o oblast s naprostou absencí těžšího průmyslu, odjakživa se vyznačující nižší hustotou osídlení. To bylo v nedávné historii podtrženo a prohloubeno odsunem původního obyvatelstva a zřízením hraničního pásma. Proto také zdejší příroda zůstala do dnešních dnů velmi zachovalá a neporušená.

Chata Eldorádo

Spojuje pohodlé komfortní ubytování s krásným přírodním okolím i rekreačním rybníkem. Stojí necelých 20 metrů od rybníka a má k němu přístup kompletně přes vlastní pozemek. Je zděná a vytápěná, s elektřinou a vodovodem. Doporučená kapacita je 8 osob, maximální kapacita 15 osob. Parkování aut je možné rovněž na vlastním pozemku přímo u chaty. V přízemí objektu je prostorný obývací pokoj vybavený sedacím nábytkem a krbovými kamny, z kterého se vchází na velký zastřešený balkón s výhledem na celé panorama rybníka. Dále se v přízemí nachází koupelna se sprchou, WC v samostatné místnosti a kuchyně. V patře jsou dvě třílůžkové ložnice s přistýlkami a jedna třílůžková ložnice bez přistýlky. V podkroví přístupném po žebříku jsou čtyři přistýlky. Klientům je k dispozici zahradní nábytek, stolní tenis, ohniště s neomezeným množstvím dřeva z okolního lesa a společná loď.