Ubytování

Chata Eldorádo

Spojuje pohodlé komfortní ubytování s krásným přírodním okolím i rekreačním rybníkem. Stojí necelých 30 metrů od rybníka a má k němu přístup kompletně přes vlastní pozemek. Je zděná a vytápěná, s elektřinou a vodou. Doporučená kapacita je 7-11 osob, maximální kapacita 14 osob. Parkování několika aut je možné rovněž na vlastním pozemku přímo u chaty. V přízemí objektu je prostorný obývací pokoj vybavený sedacím nábytkem a krbovými kamny, z kterého se vchází na zastřešený balkón s výhledem na rybník. Dále se v přízemí nachází WC a koupelna se sprchou. Kuchyně je dostatečně vybavená pro samostatné stravování. V patře jsou dvě třílůžkové ložnice s přistýlkou a jedna dvoulůžková ložnice s přistýlkou. V podkroví přístupném po strmém schodišti jsou tři přistýlky. Klientům je k dispozici zahradní nábytek, stolní tenis, ohniště s dřevem z okolního lesa a loď.

Chata je v provozu celoročně, pronajímá se pouze jako celek. V sezóně pouze po týdnech od soboty do soboty. Hlavní sezóna je od 2.7.-20.8., vedlejší sezóna je 25.6.-2.7. a 20.8.-3.9.

Ceník

Hlavní sezóna

Základní cena pro až 7 lidí je 12000,- Kč za týden, za každého dalšího do počtu 10 se zvyšuje o 900,- Kč za týden. Od jedenácté osoby se pronájem zvyšuje o 600,- Kč za týden. Děti do 15 let mají slevu 50- Kč denně.

Vedlejší sezóna

Poskytujeme slevu 30% na týdenní pronájem, tedy základní cena je 8400,- Kč pro až 7 lidí, za každého dalšího se cena pronájmu zvyšuje o 600,- Kč za týden.

Mimo sezónu

Poskytujeme 50% slevu na týdenní pronájem, tedy základní cena je 6000,- Kč pro až 7 lidí, za každého dalšího se cena pronájmu zvyšuje o 450,- Kč za týden.

Mimo sezónu na 4-6 dní

Základní cena pro až 5 lidí je 5000,- Kč, za každého dalšího se zvyšuje o 300,- Kč za pobyt.

Mimo sezónu na 2-3 dni

Základní cena pro až 7 lidí je 5000,- Kč, za každého dalšího se zvyšuje o 300,- Kč za pobyt.

Slevy a informace

Do počtu osob se započítávají všechny osoby včetně dětí každého věku. Slevy pro děti nesnižují základní cenu za celou chatu. Zvýšení pronájmu za velkého nebo středního psa je 800,- Kč a za malého nebo jiné zvíře je 500,- Kč za týden. V ceně nejsou zahrnuty náklady na elektrickou energii, zpracované dřevo a rekreační poplatek obci, který činí pro dospělého v sezóně 10,- Kč denně. Pokud nechcete provádět závěrečný úklid, cena pronájmu se zvyšuje o 700,- Kč.

Kauce

Při převzetí chaty můžeme požadovat kauci ve výši 2000,- Kč, která je vrácena zpět v plné výši při zpětném předání klíčů, pokud nájemník nezpůsobil škodu.

Vybavení kuchyně

lednice, sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice a dostatek nádobí

Vytápění

Chata je vybavena dvěma elektrickými akumulačními kamny a krbovými kamny - první akumulační kamna jsou v obýváku v přízemí, kde jsou také krbová kamna na pevná paliva. Druhá akumulační kamna jsou umístěna v levé ložnici v prvním patře. Při otevřených dveřích je jimi možno přitopit ve všech ložnicích. Teplá voda je ohřívána bojlerem o obsahu 125 litrů, v koupelně je i přímotopný ohřívač.